Nabízíme celkem 566 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka02 Pinč KníráčA Kníráč malý

A Kníráč malýA Kníráč malý

Knírač je velice živý, pozorný a díky své inteligenci je vhodný na psí sporty a dodnes jsou používaní k vyhledávání drog u policie. Je to velmi dobrý hlídač, protože je ostražitý, ale v dnešní době je považován spíše za společenské plemeno, které se rychle a rádo učí novým věcem. Jeho výcvik musí být laskavý, ale důsledný. Jeho oblíbenost ale znovu stoupá a opět se začíná objevovat na kynologických cvičištích pro svou velkou chuť pracovat. Malí knírači jsou menšího vzrůstu, silní, spíše podsadití než štíhlí. Jedinec tohoto plemene je zmenšenou kopií středního knírače. Toto plemeno má kvadratickou stavbu těla a výška malého knírače v kohoutku odpovídá zhruba délce trupu. Hlava by měla odpovídat mohutnosti psa a je výrazná především díky mohutným vousům. Tito psi mají dobře vyvinutý čenich vždy černé barvy a jejich uši jsou vysoko a rovnoměrně nasazené – v České republice nekupírované. Taktéž ocas se v České republice nekupíruje. Knírači by měli mít tvrdou, hustou, až drátovitou srst, o kterou je třeba pravidelně pečovat trimováním po těle a upravovat stříháním na nohou, hlavě, hrudi a kolem řitního otvoru. Aby knírač vypadal skutečně jako knírač, je třeba zvolit správný střih, který podtrhne přednosti plemene. Mezi ty patří především již zmiňované typické husté vousy a silné končetiny. Knírač malý existuje ve čtyřech barevných variantách: Knírač malý bílý (Zwergschnauzer Weiss) Knírač malý černostříbřitý (Zwergschnauzer Schwarz-Silber) Knírač malý černý (Zwergschnauzer Schwarz) Knírač malý pepř a sůl (Zwergschnauzer Pfeffersalz)

Zobrazeno 0-6 inzerátů z 6

Knírač malý černostříbřitý

[17.11.2018] - Beroun
Dohodou

náhled

Kvalitní, zdravá, odčervená, očkovaná štěňátka s Průkazem původu ( pejsky) po výstavně úspěšných a zdravotně testovaných rodičích. Nezávazná návštěva po dohodě vítána.

148x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

knírač malý

[05.06.2018] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

- chovatelská stanice s dlouholetou tradicí nabízí kvalitní, zdravá, očkovaná, odčervená a čipovaná štěňátka s PP po zdravotně testovaných rodičích ze 2 vrhů. K dispozici štěňátka v barvě černé a černostříbřité. Nezávazná návštěva po dohodně vítána. Chovatelský servis včetně hlídání v době dovolených samozřejmostí.

111x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Hlídání pejska

[06.04.2017] - Praha
Dohodou

náhled

Hledam hlídání pro sveho malého kříženačka 7 kg,který má rád pejsky.Bylo by to na 8 hod.denně.Mohu nabidnout 200 KČ za den.Více info telefonicky.Stačí poslat sms.Preferuji Prahu 2+3

233x
Poptávka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Knírač malý pepř a sůl s PP

[15.10.2015] - Moravskoslezský kraj
Dohodou

náhled

CHS Z BAROKAMU přijímá záznamy na štěňátka knírače malého pepř a sůl s PP na výstavy, sport i jen tak pro radost. Narození štěňátek očekáváme začátkem listopadu 2015. K odběru budou štěňátka o vánocích. Odčervení, očkování, čipování, kupní smlouva, štěněcí balíček je samozřejmostí.Více informací na www.zbarokamu.cz, tel. 776 714 428, e-mail:melcrova.b@tiscali.cz.

497x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Knírač malý pepř a sůl s PP

[23.08.2014] - Moravskoslezský kraj
Dohodou

náhled

CHS Z BAROKAMU přijímá záznamy na štěňátka knírače malého pepř a sůl s PP na výstavy, sport i jen tak pro radost. Narození štěňátek očekáváme 03.09.2014. K odběru budou štěňátka v druhé polovině října. Odčervení, očkování, čipování, kupní smlouva, štěněcí balíček je samozřejmostí.Více informací na www.zbarokamu.cz, tel. 776 714 428, e-mail:melcrova.b@tiscali.cz.

537x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Štěňátka malého knírače zbarvení pepř a sůl s PP

[20.06.2014] - Celá ČR
Dohodou

náhled

ChS „Ze Židenických zahrad“ nabízí štěňátka malého knírače zbarvení pepř a sůl s PP. O: Isso z Agova dvora M: Droga z Apatyky Štěňata – VOLNÝ PEJSEK A 2 FENEČKY Odběr: možný ihned, štěňata jsou odčervena, očkována, čipována, s Europasem. Startovací balíček je samozřejmostí. Jedná se o spojení výstavně úspěšného psa a citlivé ....

604x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1