Nabízíme celkem 912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka02 Pinč KníráčB Německá doga

B Německá dogaB Německá doga

Molossoidní plemena typu mastifa - Německá doga je přátelská, milá a svému majiteli velmi příchylná, obzvláště k dětem; vůči cizím zdrženlivá. Žádoucí je sebevědomý, neohrožený, lehce ovladatelný, učenlivý společenský a rodinný pes s vysokým prahem vzrušivosti, bez projevů agresivního chování. Plemeno je velmi přítulné, oddané svému pánovi a je to poměrně dobrý hlídač. K cizím lidem se chová spíše rezervovaně, ale nikdy ne agresivně. Je to pes, který se hodí do města, které je výborným socializačním prvkem, ale i na domek se zahrádkou. Srst dogy nevyžaduje náročnou péči. I přes svou velikost umí být velice skladná a pokud je jí dopřáno adekvátní množství pohybu a pozornosti, bude se cítit spokojeně se svým pánem i v malém bytě. Může žít i celoročně venku, ale vzhledem ke krátké srsti je potřeba vybavit ji dostatečnou a zateplenou boudou.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

TOSA INU štěně pejsek s PP

[09.01.2019] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Tosa inu nádherný pejsek nar.31.8.2018. Pravidelně odčervovaný, čipovaný, kompletně vakcinovaný včetně vztekliny. Má vystavený petpasport. Na výstavách netrváme. Chovatelský servis a veškeré rady samozřejmostí. Více inf. na tel.603311516.

314x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Německá doga - štěňata

[31.07.2016] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Chovatelská stanice Quincy Etc. zadá štěňata německé dogy v barvě černá, skvrnitá a šedý tygr. Otec: Merlin Claudia Bohemica, matka: Innamorata Quincy Etc. Oba rodiče úspěšně zdravotně prověření. Odběr štěňat druhá polovina srpna 2016. Štěňata budou odčervená,naočkovaná,načipovaná a s mezinárodním Pet pasem.Máme dlouhodobé zkušenosti s chovem, pomůžeme s výchovou, výživou apod. www.quincyetc.cz Video : https://www.youtube.com/watch?v=4dKRRrEdU2w ....

806x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1