Nabízíme celkem 912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka02 Pinč KníráčB Německý boxer

B Německý boxerB Německý boxer

Molossoidní plemena typu mastifa - Německý boxer jako jediné služební plemeno bývá bezvýhradně doporučován do rodin s dětmi. V případě potřeby dokáže být náležitě ostrý a je výborným obranářem. Boxer je pes pevných nervů, sebevědomý, vyrovnaný, veselý, přátelský, inteligentní, učenlivý, zvědavý, spontánní, ostražitý, bouřlivý, čestný, stále v dobré náladě, velmi živý a pohyblivý, oddaný své rodině. Může však být i záludný, nespolehlivý, někdy zbabělý a méně často i agresivní, pokud nemá zkušený a pevný výcvik. Perfektně vychází s dětmi a dobře vychovaný a zespolečenštělý boxer nebude mít problémy ani při kontaktu s ostatními psy nebo s domácími zvířaty. Boxer bude vždy hlídat svou rodinu a pozemek a velmi bouřlivě přivítá návštěvu. Má velké kouzlo osobnosti, jedinečnou mimiku a je schopen udělat cokoliv, jen aby svého pána potěšil.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Pejsek Německý boxer s PP

[13.09.2018] - Královéhradecký kraj
Dohodou

náhled

Chovatelská stanice nabízí k prodeji posledního volného velmi milého a temperamentího pejska. Vyrůstá v rodinném prostředí s celodenním kontaktem s lidmi,dětmi,jinými psy a zvyklý na chod domácnosti. Velmi vhodný na výcvik a výstavy,ale především jako váš jamarád. Rodiče jsou vyrovnané povahy,ze spojení kvalitních,zdravých,nepříbuzných a výstavně úspěšných jedinců se zajímavými rodokmeny. Štěňátka budou v době odběru ....

356x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Štěňátka německého boxera

[27.01.2016] - Královéhradecký kraj
Dohodou

náhled

Prodám štěňátka německého boxera-2 zlatí pejci, 1 bílá fenka. O. Brazil Optima grata, m. Eileithyia Fortuna viva ( dcera CH. Caeto Fortuna viva). Štěňata jsou odchovaná v rodině, očkovaná, odčervená a tetovaná. Chovatelský servis samozřejmostí, majitelům našich štěňátek jsme kdykoliv k dispozici. Odběr možný ihned.

755x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1