Nabízíme celkem 931 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka03 TeriérA Airedale teriér

A Airedale teriérA Airedale teriér

Velcí a střední teriéři - Airedale teriér - společenský pes nesnášející delší samotu. Vůči vlastním lidem dobromyslný, oddaný a nekomplikovaný „kamarád“. Odolný vůči rozmarům počasí. Jeho vrozená aktivita vyžaduje velkou možnost pohybu. Do vysokého věku je pohyblivý a hravý. Je to pes vůči cizím lidem zdrženlivý, neútočný. Airedale teriér je neúplatný obranář a hlídač, který neváhá pro „svoji lidskou smečku“ kdykoliv nasadit i svůj život. Jeho hluboký hlas, který zdědil po vydrařovi mu pomáhá zjednávat patřičný respekt. Vůči jiným psům se projevuje jeho dominantní charakter. Svoji dominanci je kdykoliv ochoten prosadit i silou.

Zobrazeno 0-4 inzerátů z 4

Irský teriér - štěňata s PP

[21.01.2019] - Celá ČR
Dohodou

náhled

Chovná st. Arno Lipnice nabízí štěňata z výborného spojení, oba rodiče šampioni, otec lovecky vedený. Jedná se o rodinný odchov s plnou socializací. Štěňata mají výstavní i pracovní předpoklady a hodí se na psí sporty a rekreační sporty, osvědčují se jako skvělí rodinní psi, vhodní i k malým dětem. Tel.: 603 174 542, e-mail: jana.novackova@borek.cz ....

366x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Štěnátka erdelteriéra

[14.08.2017] - Moravskoslezský kraj
Dohodou

náhled

Prodám štěnátka PP, erdelteriéra.Rodiče mají několik titulů.Je to plemeno které se výborně hodí k dětem ale i k lidem kteří rádi chodí do společnosti z pejskem.

320x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Mini Bull Teriér štenata S dokumentem

[29.05.2017] - Jihočeský kraj
3 500 Kč

náhled

Mám oba muže a ženy Mini Bull Teriér štenata na prodej budou prichází se všemi dokumentu a nekteré hrací hracky, které jsou velmi zdravé a silné, jak mužete videt na fotkách pro více informací a fotografie kontaktujte nás(ivetagardelkova@seznam.cz)

267x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Airedale terrier Praha

[01.08.2014] - Celá ČR
12 000 Kč

náhled

Nabízíme štěňata s PP s výstavními i pracovními předpoklady po výborných rodičích. Matka: SANDRA OSTRNOV - CAJC 2x, CAC 5x, Res. CAC 2x, Res. CACIB 1x, BOB 3x, Český junior šampion, Český šampion, 7 zkoušek z výkonu Otec: JOKYL JUMPIN´ FOR GOLD (import z Anglie) - Český šampion, Slovenský šampion, Maďarský ....

2378x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1