Nabízíme celkem 784 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka03 TeriérA Bedlington teriér

A Bedlington teriérA Bedlington teriér

Velcí a střední teriéři - Bedlington teriér - jako samostatné plemeno cituje bedlington teriéra až v roce 1872 J. H. Walsh (Stonehenge), s velmi krátkým popise m: čupřina na hlavě, uši ve tvaru lískového oříšku, zbarvení pískové, játrové a modré, s nosem zbarveným podle celkové barvy srsti. Tehdy byla tato jemná „ovečka“ ještě drsným psem horníků northumberlandské oblasti z pomezí Anglie a Skotska, lovícím krysy. Přesto však můžeme hovořit o formování bedlington teriéra už v ranější fázi, a to díky Josephu Ainsleyi z Bedlingtonu, který zřejmě jako první použil pro svého psa Zouny Piper (viz Dandie Dinmont teriér) označení, pod nímž známe plemeno dnes. Délka nohou, jíž se bedlington teriér vlastně oddělil od Dandie Dinmont teriéra, umožnila rozšíření jeho schopností a využitelnosti o lov divokých králíků. Na odlehčenou stavbu těla s elegantní linií s typickým kapřím hřbetem měl nepochybně vliv VIPET, který tak posílil i potřebnou rychlost. Jako samostatné plemeno byl poprvé vystavován v roce 1870 v Bedlingtonu.

Zobrazeno 0-4 inzerátů z 4

Roztomilá štěňátka

[11.10.2019] - Celá ČR
6 000 Kč

náhled

Naše nádherná nosítka z beagleho štěňátka. Všechny jsou tři barevné 3 dívky a dva kluci k dispozici. Jsou dobře vycvičené, vycvičení a jsou registrovány v cestovním pasu EU a jsou připraveny k odchodu pro nový milující a starostlivý domov.

33x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Mini Bull Teriér štenata S dokumentem

[26.05.2017] - Jihočeský kraj
3 500 Kč

náhled

Mám oba muže a ženy Mini Bull Teriér štenata na prodej budou prichází se všemi dokumentu a nekteré hrací hracky, které jsou velmi zdravé a silné, jak mužete videt na fotkách pro více informací a fotografie kontaktujte nás(chvatalovamarek@seznam.cz)

268x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Deštník kakadu papoušci S dokumenty

[07.05.2017] - Karlovarský kraj
3 500 Kč

náhled

Samci A Samice Deštník kakadu papoušci tito ptaci jsou velmi inteligentni velmi hrava a zabavna jinych domacich zvirat a deti prosim, k nam dostanete prostrednictvim e-mailu pro vice informaci.(veronikaivanova55@seznam.cz)

229x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Anglický buldok na prodej s PP

[20.06.2015] - Praha
Dohodou

náhled

Anglický buldok chovatelská stanice Kvítko z Čertova nabízí vymazlené fenečky i pejsky ze zahraničního krytí ,krásná bílá a červenobílá , vhodná na výstavy i chov ale především jako mazlíčky do rodiny . Oba rodiče výstavně úspěšní,matka Zuza Kvítko z Čertova , Otec JCh. Ch.PL Interchampion Marmaduke My Gal-Bull.Štěňátka jsou očkovaná , tetovaná , čipovaná s ....

643x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1