Nabízíme celkem 912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka03 TeriérB Australský teriér

B Australský teriérB Australský teriér

Malí teriéři - Australský teriér byl používán jako lovec škodné, nyní se chová především jako společenské plemeno psa. Chová se téměř ve všech anglicky mluvících zemích, nejhojnější je ale v Austrálii, kde toto plemeno vzniklo, a na blízkém Novém Zélandu. Předci tohoto teriéra přišli do Austrálie s Brity. Má malé tmavě hnědé oči, dlouhou plochou lebku. Jeho morda je pevná a trochu špičatá. Tlapky australského teriéra jsou pevné a povětšinou mají černé drápky. Tělo je k poměru s výškou abnormálně dlouhé. Má velmi tenké, rovné nohy. Srst je tvrdá, s krátkou měkkou podsadou, s výjimkou nohou a tlamičky velmi dlouhá. Má dobré předpoklady žít ve městě a být dobrým společníkem především pro starší lidi. Dožívá se až 14 let. I přes svou velikost je velmi dobrým hlídačem. Nevyhledává střety s jinými psy, rozhodně ale není kamarád s kočkami. Vzhledem ke svému australskému původu dobře snáší vysoké teploty. Nepotřebuje pečovat o srst, může žít trvale venku, není však snadno cvičitelný.

Zobrazeno 0-3 inzerátů z 3

Roztomilá štěňátka POMERANIAN k adopci zdarma

[18.02.2020] - Všechny lokality
Nabídněte

náhled

Nabízím k prodeji krásná štěňátka Pomeranian s PP (bílá), Rodiče štěňat pocházejí z chovatelských stanic s dlouhou historií. Štěňata jsou malá, nebojácná, hravá, živá, naučená čistit. Jsou štěpky a očkovány podle věku. Prodejní smlouvy a výbavičky pro štěně jsou samozřejmostí. Štěňata jsou k dispozici, jak mluvíme, a můžete je vidět zde. Pro více informací a ....

65x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Australský silky teriér

[14.11.2018] - Jihočeský kraj
13 000 Kč

náhled

Chovatelská stanice Hajduška nabízí posledního volného pejska s PP z vrhu A po výborných rodičích. Pejsek je čipovaný, očkovaný, odčervený. S chovem poradíme. Na posledních dvou fotkách matka: Meggy of Stephanies yard a otec: Davidoff Champion Silk od Bohemia.

391x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Ockované Mini Bull Teriér štenata

[29.05.2017] - Moravskoslezský kraj
3 500 Kč

náhled

Mám oba muže a ženy Mini Bull Teriér štenata na prodej budou prichází se všemi dokumentu a nekteré hrací hracky, které jsou velmi zdravé a silné, jak mužete videt na fotkách pro více informací a fotografie kontaktujte nás(ivetagardelkova@seznam.cz)

332x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1