Nabízíme celkem 749 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka03 TeriérC Stafordširský bulteriér

C Stafordširský bulteriérC Stafordširský bulteriér

Teriéři typu bull - Stafodšírský bullterier je velmi statečný, nebojácný dobře vyvážený, houževnatý a obětavý pes. Je spolehlivý a velice milý společník. Tento pes je velmi oddaný a dobrácký. Svou rodinu miluje, rád si hraje, zejména velice miluje děti – v zemi původu je přezdíván jako „Nanny dog“. Jakýkoli náznak agresivniho chovani k lidem je důvod k okamžitému vyloučení z chovu. Ve smečce se chová podobně jako jakýkoli jiný pes. Chování dvou samců se příliš nedopuručuje, ale nemusí to znamenat, že by se spolu jen prali. Může stát ve vzácnějších případech , že spolu i dva samci budou vycházet výborně. Není dobrý hlídač.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Staffordshire Bull Terriér

[03.02.2018] - Celá ČR
Dohodou

náhled

na prodej Staffordshire Bull Terriér Chovatelská stanice King of Bohemia nabízí na prodej 1 modro bílého pejska je ihned k odběru.

398x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Stafordšírský bulteriér

[21.08.2014] - Praha 9
Dohodou

náhled

Představujeme vám vynikající spojeni po australsko - anglickych předcích. Poslední volný pejsek s modrým genem. Výborné exteriérové předpoklady. Otec: CH.CRO, SR , Nomination Crufts 2015 , 5x BOB ,2XCACIB CH.Darwin BDC Domidar Z Hambalek Bušín matka: CajC BoJ Christmas Vuitton Fransimo Bohemia, oba rodiče gen.clear. Pouze pro vážně zájemce. Vice: www.rottgill.cz

1059x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1