Nabízíme celkem 912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka05 ŠpicHradec Králové - A Sibiřský husky

Hradec Králové - A Sibiřský huskyHradec Králové - A Sibiřský husky

Hradec Králové - Severští sáňoví psi - Sibiřský husky - Sibiřský husky je menší kompaktní pes. Je to ale přesto velmi hbitý, zdatný pomocník, který je oddaný svému pánovi. Málokdy štěká, rád ale vyje. Pes je nejoblíbenější v USA a Kanadě, kde většinou žije ve studených oblastech. Je to velmi spolehlivý pes, který může mít různou barvu srsti a očí. Nejčastější zbarvení srsti jsou dvojité kombinace bílé a černé, hnědé, šedé, stříbrné, zlaté, měděné či světle červené. Někdy se vyskytují i jedinci čistě bílí. Husky se dožívá až 13 let.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Sibiřský husky/ DCNH / FCI od renomovaného chovu

[21.03.2020] - Hradec Králové
5 000 Kč

náhled

Štěně sibiřského husky (psi a samice) s papíry VDH / DCNH / FCI od renomovaného chovu !!! Oba rodiče jsou bez dysplazie kyčle a dědičných očních chorob. „Trochu jednou“ bylo několikrát odčerveno, odštípnuto a očkováno podle věku a nyní se může přesunout do svého nového domova.

40x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Husky štěně Fci / Vdh-Dcnh

[15.03.2020] - Královéhradecký kraj
5 000 Kč

náhled

Ela mon Amour H-vrh jaro 2020 S Hightowerovým Skywalkerem a Elou mon Amour Diyar Náš malý princ / princové stále hledají milující, vhodnou rodinu. (jeden z černobílých mužů) Máte-li zájem, neváhejte a zeptejte se. Ps. V případě úplného jména a místa bydliště budou zodpovězeny pouze vážné dotazy.

30x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1