Nabízíme celkem 912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka05 ŠpicKarlovy Vary - A Sibiřský husky

Karlovy Vary - A Sibiřský huskyKarlovy Vary - A Sibiřský husky

Karlovy Vary - Severští sáňoví psi - Sibiřský husky - Sibiřský husky je menší kompaktní pes. Je to ale přesto velmi hbitý, zdatný pomocník, který je oddaný svému pánovi. Málokdy štěká, rád ale vyje. Pes je nejoblíbenější v USA a Kanadě, kde většinou žije ve studených oblastech. Je to velmi spolehlivý pes, který může mít různou barvu srsti a očí. Nejčastější zbarvení srsti jsou dvojité kombinace bílé a černé, hnědé, šedé, stříbrné, zlaté, měděné či světle červené. Někdy se vyskytují i jedinci čistě bílí. Husky se dožívá až 13 let.

Zobrazeno 0-4 inzerátů z 4

Sladká sibiřská husky štěňata

[29.05.2020] - Sokolov
5 000 Kč

náhled

Štěňátka sibiřského husky na prodej. Vyvýšená noha v našem domě. Společensky s dětmi a dalšími domácími mazlíčky. Veterinární zkoušky, odčervení a první vakcíny. Státní zdravotní osvědčení u každého štěněte. Dobře vyšlechtěné pro vynikající temperament a zdraví. Udělejte si úžasné rodinné mazlíčky a osobní společníky.

48x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Čistokrevné sibiřské husky

[23.03.2020] - Cheb
5 000 Kč

náhled

Ahoj, máme 5 krásných štěňátek husky a stále hledáme nový domov. A jsou zaneprázdněni zkoumáním našeho nového světa. Rádi hrajeme a užíváme si hýčkání. Hodně hrajeme s dětmi a závody doma i venku. Některé mají modré oči a jiné hnědé. Při dodání jsme odčerveni, očkováni a čipováni identifikačním číslem EU. Před porodem jsme znovu představeni ....

57x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Kouzlující štěňátka sibiřského Huskyho

[10.03.2020] - Karlovarský kraj
5 000 Kč

náhled

Ahoj! Jsme okouzlující štěňátka sibiřského Huskyho samce i samice! Nemůžeme se dočkat, až si někdo zahraje a vezme se na dlouhé procházky. Jsi vyvolený? Od této chvíle jsme odčervení, očkovaní a zdravotní doklady. Pokud nás považujete za okouzlující a hodní být dobrými společníky, jsme vám k dispozici kdykoli projevíte zájem. Uvidíme se brzy!

33x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Modrá očka sibiřská Huská štěňata

[29.12.2019] - Karlovarský kraj
5 000 Kč

náhled

Máme nové litry mužského a ženského pupečků připravených jít teď. Všechny naše štěňátka jsou KC Registry, aktualizují se v záběru a přicházejí s papíry

46x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1