Nabízíme celkem 912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka05 ŠpicPlzeň - A Sibiřský husky

Plzeň - A Sibiřský huskyPlzeň - A Sibiřský husky

Plzeň - Severští sáňoví psi - Sibiřský husky - Sibiřský husky je menší kompaktní pes. Je to ale přesto velmi hbitý, zdatný pomocník, který je oddaný svému pánovi. Málokdy štěká, rád ale vyje. Pes je nejoblíbenější v USA a Kanadě, kde většinou žije ve studených oblastech. Je to velmi spolehlivý pes, který může mít různou barvu srsti a očí. Nejčastější zbarvení srsti jsou dvojité kombinace bílé a černé, hnědé, šedé, stříbrné, zlaté, měděné či světle červené. Někdy se vyskytují i jedinci čistě bílí. Husky se dožívá až 13 let.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Sibiřský Husky VDH/DCNH od renomovaného chovu !!

[24.03.2020] - Plzeňský kraj
5 000 Kč

náhled

Sibiřský husky do roku 2020 s papíry VDH / DCNH / FCI seriózní chov !!! Oba rodiče jsou bez dysplazie kyčle a dědičných očních chorob. Štěňata jsou štěpka, několikrát odčervena a očkována. Obdržíte rodokmen, očkovací kartu a worming pass.

51x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Sibiřská husky štěňata.

[14.03.2020] - Plzeň
5 000 Kč

náhled

Čistokrevná sibiřská husky štěňata. Živý gang čistokrevných husky štěňat je připraven objevit velký široký psí svět. Na naší velké farmě vyrostou ti nejmenší zvířata všech druhů. Jsou zvyklí jednat s jinými psy. A dokázali se seznámit s nejrůznějšími věcmi, jako je řízení auta, jednání s dětmi a chůze na vodítku. Zvířata obou rodičů jsou na ....

25x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1