Nabízíme celkem 912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka05 ŠpicB Finský špic

B Finský špicB Finský špic

Severští lovečtí psi - Finský špic je inteligentní psí plemeno. Do Skandinávie se dostal již s prvními obyvateli "země močálů a jezer", jimiž byli ugrofinští Aslandové. Finský špic tak má velmi blízko k ruským lajkám a karelskému medvědímu psu. Jeho využití bývalo všestranné: převažoval lov, využíval se však také jako pes saňový. První standard byl vytvořen v roce 1892.

Zobrazeno 0-3 inzerátů z 3

Zdravé Štěňátka CKC White Pug

[07.03.2020] - Ústecký kraj
7 000 Kč

náhled

Tato štěňátka přijdou se zdravotní zárukou v naší smlouvě, veterinář kontrolovány s dopisem od veterináře, více odčervení a první sadu boostery a štěně balení. Piggypug.pbwebs.com v současné době přijímá vklady pro domácí mazlíčky. Získejte jedno z těchto štěněte zkrášlit váš domov a poděkovat mi později.

36x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Pomeranian štěňata

[17.02.2017] - Celá ČR
Dohodou

náhled

Výtvarné Pomeranian štěňata připraveni najít nový domov. Existují dva chlapci a jedna dívka. rodokmen narozen 23/11/16 Jsou oba očkovaná a čipovaná. Čistě - jít ven na záchod. Velmi hravý, a pracuje dobře s jinými zvířaty a lidmi, děti i dospělé.

477x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Boloňský psík štěňata s PP

[04.09.2015] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

CHS z Lebedova dvora prodá krásného štěňata Boloňský psík ze spojení Wikki z Lebedova dvora (V1, CAJC, Klubový vítěz mladých) x Brave Testudo (import). Odběr možný ihned. Pejsek bude vhodný na chov i výstavy, ale Boloňský psík je především vynikající rodinný kamarád. oni jsou velmi přátelský s dětmi i psy. štěňata je samozřejmě očkováno, odčerveno, ....

869x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1