Nabízíme celkem 785 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka05 ŠpicKarlovy Vary - E Shiba inu

Karlovy Vary - E Shiba inuKarlovy Vary - E Shiba inu

Karlovy Vary - Asijští špicové a příbuzná plemena - Šiba nevyhledává konflikty, ale na druhou stranu je schopná si bránit své území i před mnohem větším psem, což se jí často stává osudným. Pro tuto svou neohroženost byla v Japonsku používána k lovu i na tak velká zvířata jako jsou jeleni či medvědi. Dnes je šiba využívána spíše jako pes společenský. Ráda si hraje s dětmi, a přestože to není typický pes pro výcvik (je velmi samostatná a tak nějak nechápe, proč má sedat či lehat, když to zrovna nepotřebuje – přesto se i se šibami daří skládat zkoušky z poslušnosti), naučí se velmi rychle všelijaké „cirkusové“ kousky. Zároveň je dostatečně samostatná na to, aby vydržela celý den sama doma, když je rodina v práci či ve škole. Málokdy štěká, proto se hodí i do městského bytu, kde jiná plemena ruší okolí častým štěkotem. Přicházející návštěvu sice ohlásí několikerým štěknutím, ale nijak přehnaně. Je také velmi čistotná, už od zcela malého štěněte, což je také pro pobyt v bytě velká výhoda. Šiba je zvědavá a vydrží celé hodiny z okna pozorovat dění na ulici. Stejně tak vydrží celé hodiny spát ve svém pelíšku, pokud zrovna nemá náladu na společenský život. Co se týká pohybu, přizpůsobí se svému majiteli, takže si vystačí s pravidelnou krátkou procházkou, ale klidně bude celý den běhat po horách. Šiba potřebuje vzhledem ke své povaze majitele tolerantního, který jí nechá prostor pro uplatnění její inteligence a individuality.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Shiba-inu

[13.07.2015] - Karlovarský kraj
5 500 Kč

náhled

Shiba-inu - CHS plemene Shiba-inu Harujion, nabízí na prodej štenátko s PP po vynikajících rodicích - pejska brown and red, narozený 23.04.2015. Odchováván v rodinném dome a pri odberu bude cipovaný, ockovaný, odcervený, s Mezinárodním pasem. Predávat budeme kupní smlouvu, rodokmen a Europass, granulky do zacátku, hracku ....

638x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Kde je moje máma docela Shiba inu nové plyšové št

[21.12.2014] - Karlovarský kraj
6 000 Kč

náhled

Kde je moje máma docela Shiba inu nové plyšové štěně fena hledá Teď jsem sama moji sourozenci všichni nový domov, kde u je můj nový Mama.Bin fena v barvě červené.Malý člověk je odčervená několikrát a očkovaná a mikročip a získat balíček štěně.

535x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1