Nabízíme celkem 785 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka05 ŠpicPraha - E Shiba inu

Praha - E Shiba inuPraha - E Shiba inu

Praha - Asijští špicové a příbuzná plemena - Šiba nevyhledává konflikty, ale na druhou stranu je schopná si bránit své území i před mnohem větším psem, což se jí často stává osudným. Pro tuto svou neohroženost byla v Japonsku používána k lovu i na tak velká zvířata jako jsou jeleni či medvědi. Dnes je šiba využívána spíše jako pes společenský. Ráda si hraje s dětmi, a přestože to není typický pes pro výcvik (je velmi samostatná a tak nějak nechápe, proč má sedat či lehat, když to zrovna nepotřebuje – přesto se i se šibami daří skládat zkoušky z poslušnosti), naučí se velmi rychle všelijaké „cirkusové“ kousky. Zároveň je dostatečně samostatná na to, aby vydržela celý den sama doma, když je rodina v práci či ve škole. Málokdy štěká, proto se hodí i do městského bytu, kde jiná plemena ruší okolí častým štěkotem. Přicházející návštěvu sice ohlásí několikerým štěknutím, ale nijak přehnaně. Je také velmi čistotná, už od zcela malého štěněte, což je také pro pobyt v bytě velká výhoda. Šiba je zvědavá a vydrží celé hodiny z okna pozorovat dění na ulici. Stejně tak vydrží celé hodiny spát ve svém pelíšku, pokud zrovna nemá náladu na společenský život. Co se týká pohybu, přizpůsobí se svému majiteli, takže si vystačí s pravidelnou krátkou procházkou, ale klidně bude celý den běhat po horách. Šiba potřebuje vzhledem ke své povaze majitele tolerantního, který jí nechá prostor pro uplatnění její inteligence a individuality.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Krásné Shiba Inu štěňátka

[18.12.2014] - Praha
6 000 Kč

náhled

Náš malý katalog na 06.9.2014 spatří světlo světa. Po odeslání, jsou odčervená a očkovaná .Tam jsou stále fena a 4 muži mít. Rodiče jsou na místě .v ceně za štěně je 5000czk VB a pro štěňata s modrýma očima 6000czk VB. Štěňátka rostou v přírodě .. Štěňata je možné navštívit 20 min Spandau.

660x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

VDH / FCI! Shiba-od renomovaného chovu! VDH / FCI

[17.12.2014] - Praha
6 000 Kč

náhled

V současné době máme z našeho seriózní, již dlouhou dobu VDH / FCI Shiba odchovávat naprosto zdravá štěňata v dlouhých u. Kurzhaar odpustit v různých barvách. Kromě rodičovských zvířat a prarodiče a 16 let staré, fit, zdravý pradědeček lze vidět v našem domě! Naši psi jsou: - S VDH / FCI papíry - I.d.R. Körzucht ....

586x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1