Nabízíme celkem 912 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaŠpic - všechny inzeráty zdarmaD Německý špicKeeshond špičková štěňata s PP po kvalitních rod. - Všechny lokality

Keeshond špičková štěňata s PP po kvalitních rod.

Nabídka - [17.11.2016] Smazat / Editovat / Topovat

Keeshond / německý špic vlčí prodám štěňata s PP.
Prodám štěně - fenku keeshonda a zadám štěňata keeshondů s PP. K odběru ihned překrásná, statná, pěkně rostlá fenka Nela Re-Jan Moravia na chov a výstavy i jako hlídač a společník.
Nela má 4 měsíce je kompletně očkovaná s EU petpassem, mikročipem a průkazem původu.
Nela je krásné a kvalitní štěně keeshonda / německého špice vlčího s PP po špičkových, výstavně úspěšných a zdravotně vyšetřených rodičích. Předpoklad velice atraktivního exterieru na chov a výstavy a nebojácné povahy - skvělí, ostražití hlídači k RD vhodní do rodin k dětem. Oba rodiče PHPT negativní, DKK A/A, ED 0/0, PL 0/0. Nela je vynikajícího typu, čiperná, hravá, nebojácná . Zároveň přijímám záznamy na štěňata, která se narodí v prosinci ( odběr leden - únor 2017), rovněž pro špičkových zdravotně vyšetřených rodičích keeshondech. Vlčí špicové - keeshondi jsou vynikající, ostražití hlídači vhodní k dětem i zvířatům. Nejsou uštěkaní a nemají sklony k toulání. Lehce vychovatelní a dobře ovladatelní psi střední velikosti. Keeshond / vlčí špic je veselý, nenáročný, inteligentní pes vhodný do rodin s dětmi i jako společník a hlídač. Má bohatou srst, která není náročná na údržbu- stačí vyčesat. Velice učenlivý, přizpůsobivý, líbivý pes veselé povahy. Může být chován celoročně venku. Zdravý, otužilý, bezproblémový dlouhověký pes. Čiperný hlídač. Vhodný ke všem psím sportům. Bezpečně ohlídá Váš dům i zahradu. Skvělý, veselý společník pro celou rodinu. Jako příkladný hlídač se drží u domu. Čiperný a hravý kamarád k dětem.


NáhledNáhledNáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Jméno: Nociarová
Kontakt: Kontakt formulářem
Telefon: +420739965050
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Dohodou
Zobrazeno: 432 x

Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi


Kontaktujte inzerenta