Nabízíme celkem 884 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka09 Spol.plemenaC Čínský chocholatý pes

C Čínský chocholatý pesC Čínský chocholatý pes

Naháči - Čínský chocholatý pes - je malý čilý společenský pes s jemnou kostrou, existující ve dvou rovnocenných varietách: naháč má hladké tělo bez srsti a srst tvoří jen chocholku na hlavě, dále jsou osrstěny tlapky k nadprstí (ponožky) a ocas, labutěnka je celá obrostlá závojovitou srstí. Předpokládá se, že předkem čínského chocholatého psa byl africký bezsrstý pes, který byl dále šlechtěn ve staré Číně a na konci 19. století se dostal do západního světa. V organizaci FCI převzalo patronát nad čínským chocholatým psem Spojené království. Čínský chocholatý pes je veselý, někdy nedůvěřivý vůči cizím lidem, oddaný své rodině, je aktivní a vhodný ke psím sportům jako je agility, coursing nebo dogdancing).

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Čínský chocholatý pes

[23.06.2014] - Most
Dohodou

náhled

sháníte kamaráda? chovatelská stanice Malý Tom,nabízí nahé pejsky s PP narozené 8.4.2014 rezavý psík se jmenuje Damiánek a černobílorezavý se jmenuje Deiwik

1174x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Čínský chocholatý pes s PP

[16.04.2014] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Nabízím k prodeji 3 měsíčního osrstěného kluka plemene čínský chocholatý pes s průkazem původu. Pro zájemce, kteří hledají společníka, mazlíka a parťáka na několik let. Je čipovaný, očkovaný a odčervený s očk. průkazem.

572x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1