Nabízíme celkem 714 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránka09 Spol.plemenaCH Mops

CH MopsCH Mops

Malí molossoidní psi - Mops - Chovat mopse může každý, kdo hledá nenáročného a bezproblémového psa, ať už uvažuje o pořízení mopse osamělý důchodce nebo rodina s dětmi. Důležité je, aby pes nezůstával doma dlouho sám a aby se mu vždy dostalo dost lásky a porozumění. Citová závislost na člověku je pro toto plemeno charakteristická. Výchova mopse není složitá, je potřeba jen hlídat, abyste ho samou láskou příliš nerozmazlili. Jinak je to klidné Plemeno s vyrovnanou povahou a bez obvyklých zlozvyků. Chov Mopse má, bohužel, i svou stinnou stránku. Majitelé se často potýkají s očními problémy svých mazlíčků. Zánět rohovky se dá léčit kapkami, což není vždy jednoduché. Je také třeba dbát na správnou stravu, neboť mohou mít sklon k obezitě, která může způsobit další zdravotní komplikace. POZOR funí a chrápe! Mops vyžaduje intenzivní, pokud možno i fyzický kontakt s majitelem, jemuž je bezmezně oddán. Průměrná délka jeho života Mops se pravděpodobně dožívá 13 až 15 let. Mops má srst jemnou,hladkou,měkkou a lesklou,která se nikdy nevlní. Přiznané zbarvení: stříbrné,plavý,meruňkový a černý. Mops může mít tzv. "řemen",pás,Který probíhá až ke kořenu ocasu. Mops váží ideálně 6,3 až 8,1 kg.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2

Mops s PP

[14.01.2019] - Liberecký kraj
Dohodou

náhled

Prodám béžová štěňátka s PP po kvalitních a zdravých rodičích, ze zahraničního spojení. Malý, domácí chov, pravidelné odčervování, vakcinace, čip a chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Bližší info na tel. č. 724906500 - pouze vážní zájemci. Na SMS neodpovídám.

275x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Mops - prodám štěňátka s PP, z rodinného odchovu

[22.06.2014] - Jihočeský kraj
Dohodou

náhled

Mops - prodám kvalitní štěňátka s PP, béžová, odchovaná doma v rodině s dětmi, volný pejsek a fenka, po výborných zdravých rodičích, v rodokmenu mnoho šampionů, zahraniční krevní linie, vyšetření luxace pately, výborná v typu - vhodná pro výstavy a chov ( ale to není podmínkou ). Mops je povahově vyrovnané klidné a neagresivní plemeno ....

623x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1