Nabízíme celkem 830 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaPsí hotelyHotel pro psyPřevýchova a výcvik pejsků - psí hotel - Praha - východ

Převýchova a výcvik pejsků - psí hotel

Nabídka - [03.06.2019] Smazat / Editovat / Topovat

Nabízím převýchovu a výcvik psů a dále možnost ubytování problémověho (samozřejmě i neproblémového) pejska na Praze-východ (kousek od Jesenice u Prahy). Mám několikaleté zkušenosti s přípravou pejsků na zkoušky poslušnosti podle IPO, NZK. Možnost ubytování venku v kotcích a nebo uvnitř v domě. Pro více informací napište prosím na e-mail: prevychovaavycvikpsu@seznam.cz, zavolám Vám zpět. Ceny ubytování:

1.) pes převýchova s ubytováním (min. týden): 500/1 den (v ceně je 3x denně cvičení poslušnosti, socializace 45 min., 3 x denně venčení mimo zahradu, strava(granule Brit Care), posílání fotografií páníčkovi), jakékoliv plemeno s jakýmkoliv problémem.

2) pes ubytování libovolný počet dnů: 250/1 den (v ceně je 3 x venčení na 45 min. mimo pozemek, strava (krmivo brit care), posílání fotografií páníčkovi.

Inzerát platí jen do konce září 2019. Doporučuji objednat co nejdříve kvůli kapacitě. Hotel je umístěn v krásném prostředí umožňující dlouhé procházky v přírodě, v létě se jezdí na koupání do řeky. Během dne jsou pejskové vedle procházek pravidelně střídáni po malých skupinkách na zahradě. Není problém zajistit stříhání nebo návštěvy veterin.


Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.


Jméno: Převýchova a výcvik psů
Kontakt: Kontakt formulářem
Telefon: +420608762446
Lokalita: Praha - východ
Cena: Dohodou
Zobrazeno: 201 x

Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi


Kontaktujte inzerenta